..::Invata Online::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

..::Invata Online::..

..::Invata Online::.. este o miniscoala online unde poti sa iei meditatii la diferite materii.Lectiile sunt oferite gratuit de scoala ..::Invata Online::.. .
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Scoala ..::Invata Online::..
Iti ureaza Bun Venit pe site , speram ca aceasta scoala sa-ti fie de ajutor si sa te ajute in toate
problemele pe care le ai.
Iti dorim o navigare cat mai placuta
Reclama Ta Aici
Daca vrei sa iti postezi si tu site-ul aici,
Adauga id de yahoo: roberto.baggio25
Si vom discuta despre aceasta problema.

 

 wii u informatii

In jos 
AutorMesaj
dnd76

dnd76


Mesaje : 1
Puncte : 3
Data de inscriere : 12/01/2015

wii u informatii Empty
MesajSubiect: wii u informatii   wii u informatii EmptyLun Ian 12, 2015 1:18 pm

Salut, are cineva ideea cum sa descarc jocuri pentru wii si sa le dezarhivez ? am descarcat cu u torrent in formatul rar ,dar cand am incercat sa dezarhivez cu
winrar si 7 zip ,dezarhiveaza un fisier iso nicidecum format iso direct pt a il pune pe dvd sau usb . apoi cand incerc sa deschid acest fisier imi apare mesajul
ca nu se poate deschide fisierul. nu sunt foarte priceputa in acest domeniu ,sper ca am reusit sa ma fac inteleasa : ) pana acum un an am avut ps2 si mereu am reusit
sa descarc jocuri in format rar si sa le dezarhivez ,sa le copiez pe dvduri ,acum nu inteleg de ce nu mai reusesc ... folosesc windows 8 si antivirus mcafee in
caz ca ar conta.
Sus In jos
 
wii u informatii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..::Invata Online::.. :: Discipline :: Informatica-
Mergi direct la: